Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Toyota Tundra Devolro (Тойота Тундра Деволро) (Тойота Тундра)

Процес встановлення ГБО на Toyota Tundra Devolro

Як бачите, навіть власники понад екстравагантних автомобілів довіряють нам свої дітища для встановлення ГБО 4 покоління. Цей агресивний монстр під назвою Тойота Тундра Деволро трансформований в американському тюнінг-ательє в 2014 році і має страхітливий вигляд, скажений потенціал потужності, сили і невразливості. А наше завдання «приборкати» цього «звіра» так, щоб замовник насолоджувався підкоренням бездоріжжя, а не думав про вартість палива.

Незважаючи на всю екзотичність величезного позашляховика, і двигуна об'ємом 5.6 л, установка ГБО на Тойота Тундра Деволро займає один день. За цей час проводиться весь цикл робіт, від початкової діагностики до оформлення документів на зміну конструкції.

Установлене ГБО на Toyota Tundra Devolro

Неважко здогадатися, що цей ексклюзивний всюдихід стоїть досить дорого, а отже, і газове обладнання сюди підбиралися преміум-класу. На фото, в моторному відсіку, видно комплектуючі від голландського виробника Prins VSI. Це найкраще, що зараз існує на профільному ринку.

Периферійні комплектуючі ГБО на Тойота Тундра Деволро розміщені в дусі класичного жанру позашляховиків. Газовий балон на 101 л закріпили під днищем кузова, замість запаски. А заправний пристрій встановили поруч, під бампером. І в салоні, зліва від рульової колонки - кнопка управління всіх цим господарством.

Завершує всю процедуру конструктивних змін настройка ГБО на Тойота Тундра Деволро. Всі регулювальні і калібрувальні процеси виробляються на спеціальному сервісному оснащенні, що дозволяє довести роботу системи до необхідних параметрів.

Переобладнання такого автомобіля, як Toyota Tundra Devolro говорить про те, що його власник не тільки любитель екстремальної їзди, але і прагматична людина, що вміє рахувати свої фінанси. А це головна відмінність тих, хто вважає за краще альтернативне паливо бензину.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО