Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

ФОТО ГБО на Toyota Prius NHW 20 (Тойота Приус NHW 20)

Процес установки ГБО на Toyota Prius NHW 20

Не так давно в нашій країні почали набирати популярність автомобілі з гібридними моторами, незважаючи на те, що в усьому світі вони давно користуються великим попитом. На фото ви бачите Тойота Пріус NHW 20, оснащений бензиновим мотором і електродвигуном з заряджається батареєю. При їзді в місті, допомагає економити електромотор, який також заряджає батарею при гальмуванні. Під час поїздок на більш далекі відстані, в основному, буде працювати бензиновий мотор, хоча під час різких прискорень, електромотор також йому допомагає.

Щоб цього уникнути і скоротити витрати на паливо потрібно звернутися в професійний сервіс за установкою гбо на Toyota Prius NHW 20.

Встановлене ГБО на Toyota Prius NHW 20

Наші фахівці мають великий досвід переобладнання подібних автомобілів і при зверненні клієнта порекомендували установку обладнання 4 покоління від голландської компанії PRINS з гарантією на 36 місяців без обмеження пробігу.

За умови грамотного монтажу і налаштування гбо на Toyota Prius NHW 20 - газовий електронний блок управління Прінс буде безпроблемно працювати з циклом Аткінсона, за яким працюють майже всі гібридні силові установки і при зупинці бензинового мотора, на газі, ви не почуєте характерне клацання клалпанів запірної арматури системи гбо. А так як в міському циклі бензиновий мотор досить часто заводиться і зупиняється, то акустичний комфорт має велике значення.

Взявши до уваги той факт, що газ на українських заправках не завжди високої якості, було прийнято рішення про встановлення редуктора Shark, який менш вибагливий до нашого палива.

Всі роботи, включаючи прийом і здачу авто були зроблені за 1 день.

Встановивши гбо на Toyota Prius NHW 20, власник позбавив себе від регулярних переплат за паливо, а своєму авто ще більше збільшив дальність ходу.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО