Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Toyota Land Cruiser 200 (Тойота Ленд Крузер 200)


Общий вид Toyota Land Cruiser 200

Размещение блока управления Toyota Land Cruiser 200

Расположение редуктора Toyota Land Cruiser 200

Расположение кнопки Toyota Land Cruiser 200

Размещение баллона Toyota Land Cruiser 200

Процес встановлення ГБО на Toyota Land Cruiser 200

У нас на технічному оновленні і монтажі ГБО 4 покоління справжній автомобільний мастодонт - Тойота Ленд Крузер 200. Величезний представницький позашляховик має просто монументальні параметри: близько п'яти метрів в довжину, більше 3 т повної маси. І відповідно, майже п'ятилітровий двигун з витратою в місті 20-25 л на 100 км.

Для тих споживачів, які вважали за краще дизелю потужність і динаміку бензинового мотора, установка ГБО на Ленд Крузер 200 буде якщо й не економічним порятунком, то вельми істотним скороченням витрат. Процес переобладнання займає всього один день, що напевно оцінять власники таких автомобілів, як правило, відчувають дефіцит вільного часу.

Установлене ГБО на Toyota Land Cruiser 200

Перед вами вже модернізований позашляховик, готовий до подальшої експлуатації. Комплект ГБО підбирався з урахуванням технічних параметрів і стану його бензинового обладнання. Також враховуються індивідуальні побажання замовника з його перевагами в манері їзди.

На фото - редуктор і блок управління системою голландської фірми Prins. Це високоякісне обладнання цілком відповідає технологічному рівню такої техніки, як Toyota Land Cruiser 200. Під днищем розмістили газовий балон об'ємом, відповідним під розміри всюдихода бізнес-класу - на 92 л. А ВЗУ, за бажанням замовника, вивели в бампер.

І заключний етап у зміні конструкції - настройка ГБО на Тойота Ленд Крузер 200. Важко переоцінити важливість цих остаточних регулювань, від яких залежить в майбутньому безперебійність роботи системи. Рівень кваліфікації фахівців СТО «Мотор Газ» і сучасне сервісне обладнання дозволяють створити оптимальне функціонування газобалонного обладнання.

А гарантії на три роки будуть документальним підтвердженням того, що наші слова відповідають фактичним результатам роботи.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО