Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Toyota Camry 50 (Тойота Камри 50)

Процес установки ГБО на Toyota Camry 50 (США)

У своїх статтях ми вже неодноразово писали, що найбільш часто до нас на сервіс, на монтаж гбо 4 покоління приганяють Тойота Камрі, незалежно від року випуску. Завдяки чинному закону про знижений акциз на ввезення авто з Америки, наша галерея стала ще частіше поповнюватися новими прикладами установки обладнання.

Авто для американського ринку, з розподіленим уприскуванням палива, технічно нічим не відрізняються від європейських. На них так само, можна встановити ГБО 4 покоління і більше не витрачати регулярно нечувані суми за бензин.

Встановлене ГБО на Toyota Camry 50 (США)

На фото ви бачите результат роботи наших фахівців з установки ГБО на Toyota Camry 50 (США).

З декількох варіантів запропонованих систем, власник зупинився на преміальному комплекті, від одного виробника - Optima EXPERT. Це продукт польського виробника ALEX, який вже майже 20 років створює ГБО, яке швидко стає популярним серед майстрів і власників авто, завдяки високій якості, доступній ціні і простоті у використанні.

Комплект включає в себе: електронний блок управління Експерт, редуктор Турбота і високошвидкісні форсунки Барракуда.

При монтажі гбо на Toyota Camry 50 (США) є різні варіанти кріплення газового балона. В даному випадку, використовували варіант, який дозволяє максимально зберегти корисний простір в багажнику. У нішу під запасне колесо помістився бак на 57 літрів.

Увечері того ж дня, після того як наш фахівець провів точну настройку гбо на Toyota Camry 50 (США), власник забрав документи для заміни техпаспорта, сервісну книжку і поїхав вже на газі з СТО, задоволений результатом.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО