Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Range Rover Supercharged Overfinch (Рэндж Ровер Суперчардж Оверфинч)

Процес установки ГБО на Range Rover Supercharged Overfinch

Увага, пані та панове, на фото ви бачите практично еталон розкоші, престижу і унікальності - Рендж Ровер Суперчардж Оверфінч. Навіть на такі позашляховики для обраних встановлюють у нас ГБО 4 покоління. У багатих свої примхи, але, напевно, їм теж гроші з небес не падають, якщо все-таки вирішили скоротити вдвічі витрати на цього автомобільного аристократа.

Незважаючи на неординарність статусного позашляховика і його технічних «наворотів», установка ГБО на Рендж Ровер Суперчардж Оверфінч займає в цілому один робочий день. За цей час наші фахівці переобладнують розкішний суперкар «під ключ», не зачіпаючи бензинову паливну систему, не погіршуючи потужність, динаміку ДВС і не змінюючи його зовнішній вигляд.

Установлене ГБО на Range Rover Supercharged Overfinch

Поняття економії при виборі газового обладнання для Range Rover Supercharged Overfinch зрозуміло не існувало. Тому з урахуванням технічних характеристик автомобіля сюди ставилося краще, що зараз існує серед ГБО - голландська апаратура Prins VSI.

З практичною метою, а також щоб не порушувати загальну естетику тюнингованного джипа, газовий балон на 92 л розмістили під днищем кузова. А заправний пристрій заховали в люк бензобака. Єдиний видимий об'єкт від «газифікації» - мініатюрний пульт управління системою зліва від рульової колонки.

Налаштування ГБО на Рендж Ровер Суперчардж Оверфінч - важливий і завершальний етап переобладнання. На спеціальному навантажувальному стенді проводяться остаточні регулювання і фіксація необхідних робочих параметрів системи. А за точність всіх цих даних відповідає наше унікальне сервісне обладнання та рівень кваліфікації співробітників.

Ну, а за великим рахунком, сам факт установки ГБО на Рендж Ровер Суперчардж Оверфінч - це явний показник якості роботи і гарантійного обслуговування нашою компанією.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО