Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

ГБО на Opel Insignia Direct Injection ( Engine code B20NHT)

Процес установки ГБО на Opel Insignia Direct Injection

Перед вами ще один приклад роботи наших фахівців з установки ГБО на Opel Insignia Direct Injection. Установка устаткування зайняла 2 дні, після чого власник отримав 3-х річну гарантію (без обмеження пробігу) і задоволений поїхав з нашого сервісу на газі.

Мотор на цьому автомобілі з безпосереднім уприскуванням і комплект гбо 4 покоління для нього є тільки у голландського виробника PRINS. Основна особливість електронного блоку управління VSI-2 DI в мінімальному споживанні бензину при роботі на газі - 5-7%. Для порівняння, у дешевших польських аналогів відсоток заміщення бензину 20-30, решта - газ.

Встановлене ГБО на Opel Insignia Direct Injection

Єдине, що візуально «видає» переобладнаний автомобіль - заправний пристрій під бампером (фото). Газовий балон власник вважав за краще розмістити замість запаски.

На завершення робіт, наш фахівець провів настройку гбо на Опель Інсигнії Директ Інжектіон. Тепер власнику залишається тільки поїхати в МРЕВ і вписати гбо в техпаспорт (необхідні документи видаємо).

Будь-яке втручання в роботу автомобіля вимагає спеціальних знань, навичок і досвіду. Якщо неправильно підібране гбо на Opel Insignia Direct Injection або некоректно налаштовано, то в кращому випадку, воно просто не запрацює.

Довіряйте професіоналам!

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО