Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Nissan Juke (Ниссан Жук)

Процес установки ГБО на Nissan Juke

Власник екстравагантного міні-кросовера Ніссан Жук 2012 випуску також не позбавлений частки прагматичності і бажання скоротити витрати на паливо.

На фото ви бачите відомий своєю неординарною зовнішністю автомобіль, зібраний в Англії. Двигун 1.6 л має відмінну динаміку, крім того, ще й економічний. Але ж можна зробити енергетичні витрати зовсім непомітними для бюджету.

Установка ГБО на Ніссан Жук дозволяє саме так і вчинити. Зберегти технічні характеристики дає можливість ГБО 4 покоління, вбрання нашими фахівцями. А весь процес переобладнання займає всього один день, не доставляючи тривалих незручностей, пов'язаних з відсутністю транспорту власнику машини.

Установлене ГБО на Nissan Juke

На автомобіль встановлений збірний комплект обладнання: литовський блок управління Tamona, форсунки Barracuda і редуктор Shark польської компанії Alex. Ця апаратура підібрана не випадково - на підставі діагностики вибирається оптимальна версія для індивідуального двигуна з його технічними показниками і ресурсом на момент установки.

Газовий балон на 62 л розмістили замість запасного колеса. Причому унікальна конструкція багажника Nissan Juke дозволяє на газову ємність помістити запаску без зменшення корисного об'єму багажного відсіку. Ну, а ВЗУ традиційно розмістили в люк бензобака, не порушуючи загальної ергономіки автомобіля.

Налаштування ГБО на Ніссан Жук проводиться на особливому навантажувальному стенді. Завдяки такому специфічному обладнанню наші майстри виконують остаточні регулювання і фіксацію всіх параметрів роботи системи.

Установлене ГБО на Ніссан Жук дозволяє не тільки знизити витрати, але і абсолютно не вникати в роботу самої системи. Така альтернатива зацікавить в першу чергу наших милих дам, для яких дуже підходить цей міський автомобіль.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО