Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Mitsubishi Outlander XL 3.0 (Митсубиси Аутлендер Икс Эль 3.0)

Процес установки ГБО на Mitsubishi Outlander XL 3.0

Установка ГБО на Mitsubishi Outlander XL 3.0 (фото) - робота не для аматорів. Щоб газова апаратура працювала коректно і точно, майстри, що виконують роботи повинні знати всі тонкощі цього автомобіля. Фахівці Мотор-Газ, регулярно проходять навчання і підвищують свою кваліфікацію - це пояснює наш багатий досвід установки обладнання на цю та інші моделі.

Підбираючи гбо на Мітсубісі Аутлендер XL 3.0 потрібно враховувати складну «математику» роботи бензинового двигуна. Чи не кожне гбо 4 покоління може її повторити. Друга особливість при монтажі - правильно розмістити трубки подачі газу всередині колектора, надати їм потрібну конфігурацію і правильно розрахувати їх довжину. Якщо якась із умов буде порушена - машина не буде коректно працювати і часті поїздки на СТО стануть неминучими.

Встановлене ГБО на Mitsubishi Outlander XL 3.0

Установка устаткування, включаючи настройку гбо на Mitsubishi Outlander XL 3.0 зайняла півтора дня. Під час прийому автомобіля, власник пройшов інструктаж по експлуатації переобладнаної системи і отримав документи для заміни техпаспорта.

За бажанням клієнта, балон встановили підвісний, під днищем автомобіля. Якість і міцність сталі, з якої виготовлений газовий балон дозволяють бути впевненими в безпеці його використання. Заправний пристрій вивели в люк бензобака.

Свою кваліфікацію підтверджуємо гарантією на кожну установку, проведену в стінах нашого сервісу - 3 роки без обмеження пробігу.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО