Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Mercedes-Benz E500 (Мерседес-Бенц Е500)

Процес встановлення ГБО на Mercedes-Benz E500

Mercedes-Benz E500 - це потужний, якісний і красивий автомобіль, який вірою і правдою прослужить вам багато років. Це наочна демонстрація високого статусу і гарного смаку власника. Відмінна керованість, висока ступінь безпеки, багатий набір опцій подарують безліч приємних відчуттів водієві і пасажирам.

Потужний 5-літровий двигун споживає 16,9 л бензину на 100 км в умовах мегаполісу. Тому не зайве знайти розумну альтернативу, що дозволяє скоротити витрати на паливо без шкоди якості життя. Дане рішення існує давним-давно - це ГБО 4 покоління. Відвідайте «Мотор-Газ» і запишіться на установку газу на авто.

Установлене ГБО на Mercedes Benz E500

Тут ви швидко фото система ГБО на Mercedes-Benz E500 скомпонована з елементів різних виробників. Це не заважає їм взаємодіяти як єдиний злагоджений механізм і радувати водія швидкої комфортною їздою. Електроніка Tamona (Литва), редуктор Romano (Італія) і газові форсунки Barracuda (Польща) - це втілення якості та надійності за вельми привабливу ціну.

Слід зазначити, що установка ГБО Mercedes-Benz E500 2004 р.в. окупиться дуже швидко, тому що термін окупності безпосередньо залежить від рівня витрати палива, а також від активності використання транспортного засобу.

Клієнт відмовився від постійного провезення запасного колеса і встановив на його місці газовий балон на 54 л. Існує кілька способів компенсувати відсутність запаски - всі ці варіанти можна реалізувати на нашому СТО в день проведення монтажу ГБО.

Заправний пристрій вивели в люк бензобака - такому конструктивному рішенню віддають перевагу майже всі автовласники.

Важливу роль в наступну безперебійну та ефективну роботу внесла настройка ГБО на Mercedes-Benz E500. Наші майстри поставили системі параметри, які допоможуть споживати мінімум палива без шкоди динаміки авто. Для виконання всього комплексу робіт під ключ потрібен був один неповний робочий день.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО