Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Lexus CT 200H (Лексус CT 200H)

Процес встановлення ГБО на Lexus CT 200H

На фото вище Лексус СТ 200Н - гібридна силова установка, поєднала в собі бензиновий 1.8 і електромотори. Не всі автовласники знають, що і на такі автомобілі є ГБО. Установка газового обладнання особливо актуальна, якщо гібрид їздить часто і на далекі відстані. У таких поїздках заправку бензином можна замінити на газ, відповідно, платити за кожен кілометр вдвічі менше.

Як і у всіх гібридних системах, установка гбо на Lexus CT 200H має ряд специфічних налаштувань, тому вкрай важливо, щоб гбо 4 покоління встановлювали фахівці. Колектив Мотор-Газ щорічно проходить профільні навчання на заводах, де виробляють газову апаратуру - це дозволяє нам бути в курсі останніх технічних розробок і надавати своїм клієнтам професійний сервіс.

Встановлене ГБО на Lexus CT 200H

Гбо на Lexus CT 200H підбирали виходячи з характеристик моделі і побажань власника. Зупинили вибір на електронному блоці управління PRINS VS-1, тому що ця система чудово працює на подібних авто і дуже точно дозує паливо.

Балон на 38 л. Розмістили замість запасного колеса.

Роботи під ключ були проведені за 1 день (це монтаж, настройка гбо на Lexus CT 200H, інструктаж господаря авто, отримання документів).

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО