Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Hyundai Grandeur 3.0 (Хюндай Грандеур 3.0)

Процес встановлення ГБО на Hyundai Grandeur 3.0

Преміальний комплект гбо на Hyundai Grandeur 3.0, від одного виробника, наші фахівці встановили менш ніж за добу. На початку робочого дня ми беремо авто в роботу, і близько 18:00 повертаємо власнику, повністю готовим до експлуатації на газовому паливі. У той час, поки ми займаємося монтажем, клієнт може знаходиться в кімнаті відпочинку, де є все необхідне для комфортного очікування - дивани, інтернет, кава / чай, телевізори. На одному з останніх, можна спостерігати за роботою СТО та переобладнанням свого авто.

Встановлене ГБО на Hyundai Grandeur 3.0

Мотор-Газ - ексклюзивний представник польського виробника газобалонного обладнання ALEX. Відмінна риса цієї компанії в тому, що вони створюють не тільки окремі елементи, а й повний комплект ГБО, де електронний блок управління, форсунки, редуктор і т.д. підібрані для найбільш якісної роботи один з одним.

Саме такий комплект, з однієї коробки, був використаний при установці ГБО на Хюндай Грандеур 3.0 .. Балон на 65 літрів розмістили в ніші під запасне колесо.

Заправний пристрій, на прохання клієнта, встановили в люк бензобака, що зручно, звично і практично (дивіться фото).

Коли установка обладнання завершена, фахівець приступає до налаштування ГБО 4 покоління на Hyundai Grandeur 3.0. Тільки після того, як ми переконалися в коректності роботи системи - автомобіль передається своєму власникові.

Завершальний етап - видача документів для МРЕВ і гарантії на 36 місяців без обмеження пробігу (на роботи та обладнання).

Для підтримки гарантійного сервісу, необхідно 1 раз в 10 тис. Км приїжджати на планове обслуговування, під час якого майстер при необхідності налаштує апаратуру за допомогою комп'ютера, перевірить систему на герметичність і надійність кріплення всіх елементів і замінить фільтра. На все це потрібно близько півгодини часу.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО