Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

ГБО на Honda Legend (Хонда Легенд)

Процес встановлення ГБО на Honda Legend

Співробітники компанії Motor-Gas переобладнали на ГБО 4 покоління не одну сотню автомобілів. Серед них і автомобіль Хонда Легенд 2008 Випуск з об'ємом двигуна 3,7. На фото ви можете бачити реальні фото автомобіля, над яким працювали наші фахівці.

Встановлюючи газ на дане авто, ми враховували, як технічний стан і особливості авто, так і бюджет власника на повний комплект ГБО на Honda Legend.

У кожному конкретному випадку наш співробітник радить найбільш оптимальне обладнання, яке дійсно буде працювати без збоїв, з максимальною ефективністю і економією палива. Тому ми рекомендуємо власникам авто економити розумно і не ризикувати зі свідомо непристосованим для потреб авто обладнанням.

Установлене ГБО на Хонда Легенд

Після оцінки стану автомобіля Honda Legend, консультації власника авто нашими майстрами була запропонована комплектація електроніки, редуктора і форсунок під такими брендами як A.E.B., Romano, Barracuda.

Будучи особисто знайомими з виробниками даних брендів, ми могли впевнено рекомендувати дані комплектуючі для авто даної марки і моделі. Фахівці Motor-Gas відвідують заводи виробники, знайомляться з новинками ГБО і найдрібнішими нюансами роботи обладнання і всіх його складових.

Установка ГБО Хонда Легенд зайняла 1 день і включала весь комплекс заходів по монтажу газу на авто. Газовий балон на 56 літрів палива було встановлено на місце запасного колеса. Цей прийом по розташуванню балона використовується не для кожної авто. Але в даному випадку це було оптимальне рішення з точки зору можливостей самого автомобіля і зручності для власника машини.

В процесі роботи обов'язковою процедурою є точне налаштування ГБО на Honda Legend, що дозволяє домогтися максимально ефективної роботи авто з урахуванням нового обладнання.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО