Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Geely MR (Джили МР)

Процес встановлення ГБО на Geely MR

Міський універсал Geely MR вигідно відрізняється від конкурентів щедрою комплектацією базового варіанту, надійністю і безпекою. Його прийнятна ціна робить його привабливим для європейських водіїв, і Україна в цьому плані не виняток.

Двигун Джилі МР на 1,8 л досить економічний, однак при активному використанні транспортного засобу в мегаполісі бензинові рахунки за місяць набігають на значну суму. Тому автовласник звернувся на СТО «Мотор-Газ» з побажанням встановити на авто систему ГБО 4 покоління, що наші фахівці оперативно і зі знанням справи і зробили.

Установлене ГБО на Geely MR

На цих фото ви бачите ГБО на Geely MR 2009 р.в. За бажанням клієнта ми встановили газовий балон об'ємом 54 л замість запасного колеса. При такому розкладі повністю зберігається корисний простір багажника. Оскільки водій рідко виїжджає за межі міста, такий спосіб розміщення його влаштовує - він возить запасне колесо в багажнику тільки при подорожах на далекі відстані.

Вся установка ГБО Geely MR під ключ зайняла всього один день. Заправний пристрій системи виведено в люк бензобака. Цей спосіб часто використовується при установці газового обладнання, тому що не псує зовнішній вигляд автомобіля і оберігає пристрій від вологи і забруднень.

Із запропонованих автовласникові варіантів обладнання була обрана бюджетна комплектація системи - газовий комп'ютер Tamona (Литва), газовий редуктор Shark (Польща), газові форсунки Barracuda (Польща). Це поєднання вже перевірено не на одному автомобілі, тому ви часто можете зустріти його в наших фотозвітах.

Всі комплектуючі газового обладнання ідеально взаємодіють один з одним, що забезпечує злагоджену роботу ГБО. А настройка ГБО на Geely MR дозволяє отримати систему з найбільш вигідними для водія параметрами роботи двигуна.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО