Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Fiat Doblo New (Фиат Добло Нью)

Процес встановлення ГБО на Fiat Doblo New

Компактний фургон Fiat Doblo New 2010 р.в. продовжує прекрасно себе почувати в ніші комерційних автомобілів. Однак дану модель не обходять своєю увагою і приватні автовласники.

У минулій статті ми виклали інформацію про попередню версію авто даної марки, переобладнане на замовлення одного з наших корпоративних клієнтів. Тут пропонуємо вашій увазі ГБО на Fiat Doblo New, Автомобіль, представлений на цих фото, використовується в якості сімейного автомобіля сім'єю з 4 осіб. Тому для його власника економічна складова відігравала важливу роль.

Установлене ГБО на Fiat Doblo New

Фахівці СТО «Мотор-Газ» запропонували на вибір кілька варіантів комплектуючих ГБО 4 покоління різних виробників в бюджетному і середньому ціновому діапазоні. Всі вони відрізняються високою якістю і надійністю, на всі встановлені системи надається гарантія 3 роки без обмеження пробігу.

За бажанням клієнта ми розмістили газовий балон під днищем кузова Фіат Добло Нью. Заправний пристрій було виведено під бампер. Таке розташування вважається найбільш практичним - по-перше, не порушується цілісність бампера, по-друге, при заправці пари газу не потрапляють в салон автомобіля.

Момент, який заслуговує на особливу увагу - це настройка ГБО на Fiat Doblo New. На «Мотор-Газ» для налагодження встановлених комплектуючих застосовується мощностной стенд. На сьогоднішній день це професійне обладнання вважається найбільш ефективним методом вирішення даного завдання.

Установка ГБО Fiat Doblo New за часом зайняла менше 1 робочого дня. Зате власник на весь час експлуатації авто отримав відмінну можливість постійно економити на паливі, а також рідше ремонтувати двигун.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО