Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Audi Q7 3.0 (CTWA) 2013 (Ауди Кью7 3.0 (CTWA) 2013)

Процес установки ГБО на Audi Q7 3.0 2013

Купуючи автомобіль з Америки часто виникає питання: Чи можлива на нього установка газового обладнання?

За останні кілька років до нас привозили різні моделі, які придбали в США, але сьогодні поговоримо тільки про установку ГБО на Audi Q7 3.0 2013. Ця модель оснащена мотором з безпосереднім уприскуванням палива (код CTWA), для якого необхідний індивідуальний комплект газобалонного обладнання.

Установлене ГБО на Audi Q7 3.0 2013

Після переоснащення автомобіль працює одночасно на двох видах палива - газі і бензині. Повністю відключати бензин не можна, він необхідний для охолодження бензинових форсунок.

Щоб домогтися оптимального співвідношення палив ми звернулися, до наших партнерів польського виробника ALEX. На підставі, знятих нашими фахівцями, сигналів бензинових форсунок інженери ALEX, протягом декількох днів, розробили нове програмне забезпечення для цього двигуна.

В цей час, наші фахівці провели монтаж комплекту ГБО IDEA (ALEX, Польща). Всі його складові (електронний блок управління, редуктор, форсунки, фільтр з відстійником і т.д.) виробляються на одному заводі і підбираються для найбільш ефективної роботи один з одним. Налаштування гбо на Ауді Кью7 3.0 2013 проводилося спільно з польськими технічними фахівцями по віддаленному доступу. На всі роботи пішло близько 10-ти днів.

На фото можете побачити, як розташували основні елементи нової паливної системи, в тому числі і балон місткістю 59 літрів в ніші запасного колеса.

Автомобіль вже тривалий час їздить на газі і за нашими спостереженнями, вдалося досягти оптимального співвідношення палив (в межах: 30% бензину і 70% газ). Відчуття при їзді не змінилися, збереглися технічні характеристики, маневреність, керованість. Для Вас ми провели тест-драйв, де показали як тепер Ауди їздить на газі.

Якщо у Вас залишилися питання з цього авто або хочете дізнатися про установку ГБО 4 покоління на іншу модель - телефонуйте за номером 0800 218 048 і отримаєте безкоштовну консультацію фахівця відділу сервісу.Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО