Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Audi Q5 (Ауди Кью 5)

Процес встановлення ГБО на Audi Q5

Багато хто думає, що газобалонне обладнання встановлюють тільки власники автомобілів низькою або середньої цінової категорії. Це не так. Часто в компанію Motor-Gas звертаються власники дорогих авто, наприклад, таких як Ауді Кью 5.

Саме на автомобіль марки Audi Q5 2011 випуску з об'ємом двигуна 2 літри недавно наші співробітники встановили ГБО 4 покоління.

Перед тим, як встановити ГБО на Ауді Кью 5, співробітники компанії провели повний огляд технічного стану автомобіля.

Це було зроблено для того, щоб підібрати оптимальний комплект і зробити установку ГБО на Audi Q5 з урахуванням всіх індивідуальних особливостей автомобіля. Адже без детального огляду навіть професійно встановлене газобалонне обладнання може працювати не так, як передбачено виробником.

Установлене ГБО на Ауди Кью 5

За результатами огляду співробітники Motor-Gas запропонували клієнту комплект газобалонного обладнання Prins VSI. Це голландське ГБО, що відрізняється бездоганною якістю та ефективністю.

Відзначимо, що компанію Motor-Gas і виробника Prins пов'язують давні дружні стосунки. Співробітники Motor-Gas не раз проходили навчання на заводах Prins. Так що у вітчизняних автовласників є можливість отримати в своє розпорядження одне з кращих доступних на ринку ГБО.

Робота по переобладнанню авто зайняла 1 день. Було встановлено 54-ох літровий балон на місце запасного колеса, а виносний заправний пристрій в люк бензобака. Результат роботи можна подивитися на фото.

Після встановлення була проведено налаштування ГБО на Audi Q5 за допомогою професійних інструментів, якими оснащений сервісний центр Motor-Gas.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО