Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Audi A6 2.8 FSI (Ауди А6 2.8 FSI)

Процес встановлення ГБО на Audi A6 С6 2.8

На фото ви бачите, як виглядає після установки ГБО 4 покоління Audi A6 С6 2.8. На мотор з безпосереднім уприскуванням можна встановити обладнання тільки в тому випадку, якщо будь-яким виробником був створений комплект для конкретного мотору.

Монтаж гбо на Ауді A6 С6 2.8 проводили кілька років тому і встановили чи не єдиний комплект, існуючий на той момент (для цього двигуна). Після переобладнання, машина працює і на бензині, і на газі одночасно. Частка споживання бензину становить близько 20%. Сьогодні, технології пішли далеко вперед і у більш просунутих виробників газової апаратури, таких як, ALEX (Польща) і PRINS (Голландія) є більш технологічні електронні блоки управління, у яких відсоток використання бензину набагато знижений.

Фахівцям Мотор-Газ вдається «йти в ногу з часом» і дізнаватися одними з перших про нові розробки в сфері ГБО, завдяки щорічним навчанням у виробників систем.

Встановлене ГБО на Audi A6 С6 2.8.

Монтаж і настройка гбо на Audi A6 С6 2.8 були зроблені за один робочий день. Балон для газу розмістили замість запасного колеса, а заправний пристрій під бампером.

Мотор, яким оснащена ця Ауді з гідрокомпенсаторами і відмінно працює на газі, за умови, що апаратура якісна і всі роботи проводили кваліфіковані фахівці.

Наші клієнти також захищені 3-х річною гарантією без обмеження пробігу.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО