Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

ФОТО ГБО на Audi A4 1.8T (Ауди А4 1.8T)

Процес встановлення ГБО AUDI A4 1.8T

Мотор 1.8 турбо дуже часто зустрічається у Volkswagen Group. Цей силовий агрегат зарекомендував себе як надійний і невибагливий. При підборі гбо на AUDI A4 1.8T майстри Мотор-Газ врахували всі особливості двигуна і запропонували електронний блок управління PRINS VS-2, який призначений для турбованих двигунів. Гбо 4 покоління PRINS може збільшувати частку бензину при високих навантаженнях. Саме цей газовий ЕБУ має унікальний алгоритм, який дозволяє додавати паливо не по часу відкриття або по оборотам, а за відсотком постійного відкриття газового інжектора. Якщо встановлювати газ на чіпований мотор, то ця функція буде вкрай важливою.

ВстановленеГБО на AUDI A4 1.8T

Установка ГБО на AUDI A4 1.8T була завершена в ту ж добу, як машину прийняли в роботу. На фото можете побачити, як розмістився балон на 53 л, на місці запасного колеса. Власник Ауді А4 1.8 Т під час прийому авто пройшов інструктаж по експлуатації, отримав документи для реєстрації газової апаратури і гарантію - 3 роки без обмеження пробігу.

Цей двигун добре ставиться до газу, у нас є клієнти з аналогічними моторами, які з моменту встановлення обладнання і до сьогодні вже проїхали більше 400 000 тис. Км .. Професійна настройка гбо на AUDI A4 1.8T, підбір і подальший монтаж відповідних елементів, таких як блок, редуктор і т.д .. - запорука комфортної і вигідною експлуатації свого автомобіля.


Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО