Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Mitsubishi Outlander XL (Митсубиси Аутлендер Икс Эль)

Процес установки ГБО на Mitsubishi Outlander XL

Представляємо вашій увазі популярний з 2008 року японський кросовер Мітсубісі Аутлендер Ікс Ель. Автомобіль отримав заслужену увагу у населення середнього класу. Залишилося тільки реконструювати сімейний позашляховик і скоротити витрати на паливо з нашою допомогою.

На фото ви бачите типового представника такого сімейства вже після переобладнання та монтажу ГБО 4 покоління. Сам процес установки ГБО на Мітсубісі Аутлендер Ікс Ель займає один день і включає в себе попередню діагностику, безпосередню процедуру складання та підключення апаратури, і остаточне регулювання всієї системи.

Установлене ГБО на Mitsubishi Outlander XL

З урахуванням аналізу роботи двигуна, стану задіяних до підключення ГБО всіх систем, був вибраний оптимальний комплект устаткування. Також на рішення з індивідуального підбору апаратури впливають бажання і бюджет замовника. Тобто наші фахівці радять, рекомендують і застерігають в разі необхідності, але остаточне слово залишається за клієнтом.

На цьому Mitsubishi Outlander XL заправний пристрій, знову ж таки, за бажанням замовника встановлено в бампер. А балон для зберігання газу на 72 л помістили під днище кузова на місце запасного колеса - тут вже того вимагали конструкційні нюанси самого автомобіля.

Налаштування ГБО на Мітсубісі Аутлендер Ікс Ель проводилася на спеціальному навантажувальному стенді. Подібне оснащення є унікальним в нашому регіоні і ще раз підкреслює рівень обслуговування на СТО «Мотор Газ». А підтвердження точності всіх вимірів і регулювань - наші гарантійні зобов'язання на три роки бездоганної роботи системи.

Отже, ГБО на Мітсубісі Аутлендер Ікс Ель готове до експлуатації і роботі на дешевому паливі. Повірте, різниця в фінансовому еквіваленті досить відчутна.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО