Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Mercedes-Benz GL-550 (Мерседес-Бенц ГЛ 550)

Процес встановлення ГБО на Mercedes-Benz GL-550

Повнопривідний 7-місний позашляховик Mercedes-Benz GL-550 - гідне продовження славних традицій даного бренду. Чудові ходові якості, розкішна обробка комфортабельного салону, продумана система активної і пасивної безпеки роблять цей транспортний засіб бажаним придбанням.

Однак за престижність марки доводиться платити досить дорого - 5,5-літровий двигун під капотом Мерседес-Бенц ГЛ 550 споживає в мегаполісі 18 л бензину на 100 км. Як витримати баланс між іміджем і оптимізацією витрат? Вам на допомогу прийдуть сучасні системи ГБО 4 покоління від команди «Мотор-Газ».

Установлене ГБО на Mercedes-Benz GL-550

Перед монтажем ГБО на Mercedes-Benz GL-550 2010 р.в. ми запропонували клієнту кілька варіантів різної вартості, згідно з технічними параметрами даного авто. У нашому асортименті обладнання є готові комплекти одного виробника або комбінації з елементів різних виробників, які наші фахівці підбирають самостійно.

Установка ГБО Mercedes-Benz GL-550 виконана за один робочий день з чітким дотриманням рекомендацій по монтажу. Клієнт вирішив відмовитися від постійного провезення запасного колеса і розмістив на його місці 54-літровий газовий балон. Заправний пристрій, виведене під бампер, відповідає вимогам безпеки, тому що при заправці залишки газу не потраплять в салон автомобіля (див. фото).

При монтажі ми завжди приділяємо особливу увагу такого етапу, як настройка ГБО на Mercedes-Benz GL-550. Налагодження встановленої системи на професійному нагрузочном стенді «витягла» все резерви газового обладнання, закладені виробником. Автовласник отримав надійну і економічну альтернативу бензину, якою можна користуватися багато років.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО