Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Mercedes Benz C200 Compressor (Мерседес Бенц С200 Компрессор)

Процес встановлення ГБО на Mercedes Benz C200 Compressor

Невеликий автомобіль середнього класу Mercedes Benz C200 Kompressor втілює в собі кращі риси даної марки.

Величезна увага розробників до найдрібніших деталей, впровадження новітніх конструкторських розробок, багатюща комплектація, найвищий ступінь безпеки роблять цей автомобіль популярним серед водіїв будь-якого віку.

Велика кількість електроніки і сучасного обладнання неминуче позначається на витраті палива. При їзді в мегаполісі двигун Мерседес Бенц С200 Компресор об'ємом 2 л використовує 12,3 л бензину на сто км. Тому цілком закономірно, що власники дорогих авто також вибирають в якості альтернативи бензину ГБО 4 покоління. На цих фото ви бачите авто, переобладнане на СТО «Motor-Gas».

Установлене ГБО на Mercedes Benz C200 Compressor

Установка ГБО Mercedes Benz C200 Compressor залишила клієнта без коліс на один неповний робочий день. Після модернізації у автомобіля з'явився газовий балон об'ємом 48 л замість запасного колеса і додаткове заправний пристрій в лючок бензобака.

Що стосується вибору газового обладнання, він був цілком очікуваним. З декількох варіантів комплектуючих ГБО на Мерседес Бенц С200 Компресор клієнт зупинив свій вибір на системі преміум-класу Prins Silver Line. Це найбільш дешева продукція голландського виробника, але її параметрів досить для надійної і ефективної роботи системи без поломок.

Налаштування ГБО на Mercedes Benz C200 Compressor стала гідним завершенням праці наших фахівців. Ми налагодили систему таким чином, що при різних режимах роботи двигуна споживається мінімум палива з усіх можливих варіантів. При цьому динамічні характеристики авто не поступаються вихідним параметрам, розрахованим на використання бензину.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО