Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Infiniti FX35 (Инфинити ФХ 35)

Процес встановлення ГБО на Infiniti FX35

Infiniti FX35 - це втілення розкоші, комфорту, швидкості та солідності. Вельми вражаючий дизайн нагадує автомобілі майбутнього, а просунуте обладнання, яким авто буквально напхане, повністю відповідає мріям і вимогам найвибагливіших водіїв.

Як для авто з бензиновим двигуном об'ємом 3,5 л Інфініті ФГ 35 споживає зовсім небагато - 13,8 л на 100 км в міських умовах. Чи багато це для людини, який може собі дозволити автомобіль такого рівня? Якщо ви не звикли рахувати гроші, може бути, і суща дурниця.

Але, якщо ви чітко знаєте, що кожна зароблена вами гривня дістається вам не просто так, то саме час розглянути питання монтажу ГБО на Infiniti FX35, як це вже зробив один з клієнтів «Мотор-Газ» (див. Фото).

Установлене ГБО на Infiniti FX35

Установка ГБО Infiniti FX35 - процедура дуже відповідальна. Тому перед монтажем ми «прискіпливо» обговорили з водієм всі технічні моменти, запропонували йому на вибір кілька варіантів газового обладнання, адаптовані під параметри даного авто.

В даному випадку автомобіль оснащений елітним ГБО 4 покоління голландської компанії Prins. Для обладнання преміум-класу коштує воно досить дорого, і його обслуговування теж обійдеться водієві в значну суму. Зате при дотриманні умов експлуатації ризик поломки системи незначний - її надійність вище всяких похвал.

За бажанням клієнта ми встановили газовий балон на 54 л замість запасного колеса - в умовах мегаполісу відсутність «запаски» можна компенсувати кількома способами, при необхідності ви можете обговорити даний момент з нашими майстрами.

При монтажі системи ми приділили особливу увагу її налагодженні, тому що настройка ГБО на Infiniti FX35 - це гарантія ефективної роботи газового обладнання, мінімального рівня витрати палива, збереження або навіть поліпшення динаміки двигуна. За часом всі роботи «під ключ» зайняли один неповний робочий день.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО