Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Hyundai Elantra (Хундай Элантра)

Процес встановлення ГБО на Hyundai Elantra

Компактний седан Hyundai Elantra став одним з бестселерів корейського автовиробника. Елегантний дизайн, ергономічний салон, три версії комплектації, найвища безпеку вже 25 років знаходять своїх шанувальників по всьому світу.

Бензиновий двигун Хундай Елантра об'ємом 1,6 л не можна назвати особливо економічним - згідно паспорта витрата палива в міському циклі складає 11,4 л на 100 км. Тому немає нічого дивного, що на СТО «Motor-Gas» регулярно звертаються з питання монтажу ГБО 4 покоління на дану марку автомобіля. Один з численних результатів нашої роботи ви можете побачити на цих фото.

Установлене ГБО на Hyundai Elantra

Установка ГБО Hyundai Elantra зайняла у наших майстрів один день. Перед монтажем ми запропонували клієнту кілька варіантів комплектації різних виробників - від бюджетної до елітної. Остаточний вибір робить клієнт, але від себе зауважимо, що незалежно від його рішення будь-газове обладнання на авто від «Мотор-Газ» відрізняється високою якістю і надійністю.

За бажанням автовласника газовий балон на 48 л був встановлений замість запасного колеса. Проблему відсутності запаски можна вирішити по-різному, один із способів - при монтажі ГБО на Hyundai Elantra додатково придбати у нас шинний герметик і портативний компресор. Заправний пристрій винесено в люк бензобака - цей спосіб ми використовуємо, якщо дозволяє конструкція системи і кузова.

Налаштування ГБО на Hyundai Elantra - особливий етап робіт, на який ми завжди звертаємо пильну увагу. Від якості настройки залежить ефективність роботи обладнання, в першу чергу рівень витрати палива і динамічні характеристики двигуна. Для вирішення цього завдання на СТО «Мотор-Газ» використовується сучасне високоточне обладнання.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО