Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Honda Accord New (Хонда Аккорд Новая)

Процес встановлення ГБО на Honda Accord New

Щодня ряди прихильників ГБО поповнюються новими водіями. І якщо ви вважаєте, що їзда на газі - це доля виключно власників бюджетних автомобілів, ви сильно помиляєтеся. Просто пробіжіть очима список переобладнаних моделей авто, фото яких викладені в нашій галереї.

На СТО «Motor-Gas» з питання монтажу ГБО 4 покоління звертаються водії різного достатку, деякі роблять це не вперше. З кожним голом збільшується кількість водіїв, які встановлюють газове обладнання відразу після придбання транспортного засобу в автосалоні, наприклад, ось такого автомобіля Honda Accord New.

Установлене ГБО на Honda Accord New

З декількох запропонованих варіантів ГБО на Honda Accord New клієнт вибрав комплект голландського обладнання Prins VSI. У порівнянні з конкурентами дана система преміум-класу характеризується високою надійністю і одним з найбільш тривалих термінів напрацювання на відмову. Для ГБО Prins дуже підходить слоган одного із взуттєвих брендів - «так Зручне - взула й забула».

Перед установкою системи наші майстри виконали ретельну перевірку поточного технічного стану Хонда Акорд Нова. Це робиться, щоб уникнути подальших збоїв в роботі ГБО. Всі виявлені неполадки обов'язково усуваються.

Устаткування обов'язково налаштовується на спеціальному динамометричному стенді. Налаштування ГБО на Honda Accord New дозволяє отримати систему без перебільшення з ідеальними параметрами роботи газового двигуна. На сьогоднішній день такі результати не дає жодне професійне обладнання на автосервісах.

Установка ГБО Honda Accord New під ключ зайняла один день. В якості корисного бонусу до оновлення свого авто власник отримав 3 роки гарантії без обмеження пробігу на встановлене обладнання.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО