Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Daewoo Matiz (Дэу Матиз)

Процес встановлення ГБО на Daewoo Matiz

Міні-автомобіль Daewoo Matiz викликає симпатію і розчулення з першого погляду. Це прекрасний варіант другого авто в родині, жіночого автомобіля, а також єдиного транспорту для жителя мегаполісу, що не мандрівного на тривалі відстані.

Завдяки своїй в'юнкості Деу Матіз також користується популярністю серед таксистів. Тому фахівці СТО «Мотор-Газ» дуже часто консультують клієнтів з питань монтажу ГБО 4 покоління на автомобіль даної марки. Для «крихти» з об'ємом двигуна 0,8 л споживає він не так вже й мало - 7,4 л на 100 км у міському циклі.

Установка ГБО Daewoo Matiz дозволяє успішно впоратися із завданням економії палива на довгі роки. Крім скорочення витрат на поточне утримання автомобіля, переклад на газ продовжує міжремонтний пробіг двигуна. Бути чи не бути такому обладнанню на вашому авто? Дивіться фото і вирішуйте самі.

Установлене ГБО на Daewoo Matiz

Перед творцями міні-автомобілів стоїть непросте завдання втиснути в щодо невеликий простір двигун, салон і багажник. Зробити повноцінним абсолютно все не вийде, але тут вже нічого не поробиш. У даної марки авто дуже невелика місткість багажника, тому варіант розміщення газового балона в даному місці відпадає.

Для збереження обсягу корисного простору при монтажі ГБО на Daewoo Matiz ми встановили балон на 34 л на місці запасного колеса. Заправний пристрій, виведене в люк бензобака, при заправці повністю виключає потрапляння парів газу з неприємним одорантом в салон і забезпечує комфорт для водія і пасажирів.

Завершила процес робіт настройка ГБО на Daewoo Matiz на високоточному професійному обладнанні - динамометричному стенді. В результаті власник отримав краще співвідношення між економічною витратою газового палива і потужністю двигуна з усіх можливих.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО