Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Chevrolet Suburban (Шевроле Субурбан)

Процес встановлення ГБО на Chevrolet Suburban

Величезний Chevrolet Suburban - класичний представник «американців». У ньому багато всього - потужності, об'єму двигуна, простору в салоні, додаткового обладнання, габаритів.

Але більше всього іншого в цьому авто споживання палива. Двигун об'ємом 5,7 л поглинає бензину до непристойності багато - 25-30 л на 100 км у міському циклі, при старті доходить до 40 л.

Перевірений спосіб вирішення цього головного болю - установка ГБО Chevrolet Suburban. Після переобладнання витрата на паливо скоротиться в два рази. В абсолютному вираженні для легкового автомобіля, хоч і з розмірами вантажного, це цифра, близька до астрономічної.

Навіть при монтажі самого дорогого комплекту преміум-класу Prins і при пробігу 1 000 км в місяць, що для Києва більш ніж скромна планка, система окупиться через 22 місяці. Якщо ж вибрати ГБО на Chevrolet Suburban простіше і кататися більше, кількох місяців вам вистачить з головою.

Установлене ГБО на Chevrolet Suburban

На наших фото представлений Шевроле Субурбан 2006 р.в. Всі роботи «під ключ» зайняли у майстрів СТО «Motor-Gas» всього один день. За бажанням клієнта ми розмістили газовий балон під днищем кузова - з огляду на високий кліренс автомобіля, місця внизу предостатньо.

Процес встановлення включає в себе перевірку поточного стану автомобіля, усунення виявлених неполадок, які можуть негативно відобразитися на роботі газового обладнання, власне монтаж ГБО 4 покоління, а також налаштування і налагодження системи.

Налаштування ГБО на Chevrolet Suburban виконана на спеціальному потужностному стенді. Така налагодження дозволяє скоротити споживання пропан-бутану на 10%, що в даній ситуації дозволяє заощадити більш ніж пристойну суму. Таке обладнання є далеко не скрізь, так що ласкаво просимо на СТО «Motor-Gas».

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО