Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Chevrolet Aveo New (Шевроле Авео)

Процес встановлення ГБО на Chevrolet Aveo

Пропонуємо вашій увазі ще одну добірку фото ГБО на Chevrolet Aveo. Як ми вже згадували, для автомобіля даної марки можна підібрати масу варіантів комплектації устаткування з урахуванням технічних параметрів Шевроле Авео і фінансових можливостей автовласника.

Якщо в попередньому випадку власник «виступив» чітко по італійському обладнанню, то тут представлений «інтернаціонал» від виробників різних країн. Однак це ніяк не впливає на підсумковий результат - всі елементи системи добре пристосовані один до одного, і ГБО 4 покоління відмінно справляється зі своїми функціями.

Установлене ГБО на Chevrolet Aveo

Для даного автомобіля були підібрані наступні комплектуючі:

  • литовська електроніка Tamona TG Stream - ідеальне рішення для водіїв, які не ставлять на перше місце престижність бренду, а хочуть отримати хороше обладнання за прийнятну ціну;
  • газові форсунки Barracuda і газовий редуктор Shark - це обладнання польської компанії Alex сумісно з електронікою найбільш поширених виробників ГБО. Демократична ціна на дані продукти допомагає мінімізувати бюджет по переобладнанню Chevrolet Aveo без шкоди для якості системи.

За бажанням водія газовий балон на 42 л розміщений на місці запасного колеса, його обсяг можна порівняти з об'ємом бензобака, тому водій буде заправлятися в звичному для себе режимі. ВЗП винесено під бампер - це розташування повністю відповідає вимогам ГОСТу.

Налаштування ГБО Chevrolet Aveo, проведена на професійному потужностному стенді, дозволяє домогтися оптимальних параметрів роботи обладнання в різних умовах. На сьогоднішній день цей спосіб налагодження визнаний найбільш ефективним.

Установка ГБО Chevrolet Aveo «під ключ» зайняла у майстрів «Motor-Gas» всього лише один день. Зате власник авто отримав можливість насолоджуватися усіма плюсами їзди на газі, поки він буде використовувати даний автомобіль.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО