Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Audi S8 (Ауди S8)

Процес встановлення ГБО на Audi S8

У нашій роботі нам трапляються найрізноманітніші автомобілі і різні автовласники. Бувають машини недорогі, а бувають і люкс-класу. Тому ми можемо зробити висновок, що ідея переходу на газ не знає перешкод ні в технічному, ні в фінансовому плані.

Сьогодні серед всіх існуючих на ринку газових систем найбільшою популярністю через якість, доступності та ефективності користується ГБО 4 покоління. Ось і господар Audi S8 2003 року випуску вирішив так само, коли відвідав наш сервісний центр.

Після огляду технічного стану автомобіля, майстри компанії Motor-Gas зробили висновок, що установка ГБО на Ауді S8 можлива і оптимальним вибором буде не готовий комплект одного виробника, а збірний. Власнику Ауді S8 були запропоновані: електроніка литовської компанії Tamona TG-Stream, французький редуктор Gurtner, і, мабуть, кращі на сьогоднішній день форсунки Barracda.

Такий набір ГБО на Audi S8 ідеально розкривав потенціал автомобіля, враховував всі його технологічні особливості, помітно знижував витрата газу і зводив до мінімальних значень втрату потужності після переходу на газ.

Установлене ГБО на Ауди S8

Результати роботи наших співробітників ви можете бачити на фото. Газовий балон був встановлений за бажанням власника в багажному відділенні за задніми сидіннями, а виносний заправний пристрій змонтовано в лючку бензобака. Всі роботи по переобладнанню автомобіля зайняли 1 день.

Також в процесі підбору обладнання ми врахували і побажання власника по бюджету.

Після встановлення наші майстри провели тонке налаштування ГБО на Ауді S8.

У нашій компанії тонка настройка ГБО проводиться на спеціалізованому обладнанні - динамометричному стенді. Він дозволяє виконати всі роботи максимально точно і ефективно.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО