Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Audi Q7 4.2 (Ауди Кью 7)

Процес встановлення ГБО на Audi Q7 4.2

Установка газобалонного обладнання на автомобілі, це наш профіль. Ми любимо і цінуємо свою роботу, вкладаючи в неї максимум сил. За час роботи компанія Motor-Gas переобладнала безліч автомобілів, серед них Audi Q7 4.2 2007 року впуску.

Після огляду автомобіля, наші фахівці запропонували клієнту встановити ГБО 4 покоління Stag.

ГБО на Ауді Кью 7 4.2 Stag було вибрано з урахуванням індивідуальних особливостей автомобіля, його технічного стану, а також бюджету власника.

Дане газобалонне обладнання проводиться в Польщі. Компанія працює з 1986 року і встигла стати одним з провідних гравців ринку. Устаткування Stag, це надійність, довговічність і легкість в експлуатації.

При установці ГБО на Audi Q7 4.2 ми враховували весь наш накопичений професійний досвід, а також технічні вимоги компанії, виробника газобалонного обладнання.

Установлене ГБО на Ауди Кью 7 4.2

В процесі переобладнання даного авто було прийнято рішення помістити газовий балон місткістю 70 літрів в багажному відділенні за задніми сидіннями, а виносний заправний пристрій змонтувати в лючку бензобака.

Результат роботи фахівців компанії Motor-Gas ви можете бачити на фото.

До речі газові балони можна розміщувати в різних місцях. Найчастіше вони встановлюються на місце запасного колеса або в багажне відділення. Рішення про розміщення газового балона завжди приймає замовник після консультацій наших фахівців.

Після того, як ми провели установку, була також проведена тонке налаштування ГБО на Audi Q7 4.2. Тонке налаштування необхідна для того, щоб обладнання працювало ефективно з технічної точки зору.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО