Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Acura (Акура) MDX

Процес встановлення ГБО на Acura (Акура) MDX

ГБО 4 покоління все більше і більше стає популярним, незалежно від пори року.

І щоб його установка на ваш автомобіль була дійсно правильної і враховувала всі нюанси марки автомобіля, слід звертатися тільки в спеціалізовані сервісні центри.

Компанія «Motor-Gas» пропонує послугу монтажу ГБО на Acura (Акура) MDX. Постійно удосконалюючи свої вміння, наші майстри завжди в курсі останніх нововведень. Систематично проходячи навчання у відомих виробників ГБО, вони зможуть запропонувати оптимальний комплект газового обладнання. Наші фахівці врахують не тільки технічні особливості авто, але і ваші фінансові можливості.

Установка ГБО на Acura (Акура) MDX дозволить істотно знизити витрати на пальне і продовжити безперебійну роботу движка майже в два рази. Як виглядає газове обладнання для Акура МДХ можна побачити на представлених фото. Обсяг встановленого балона становить 72 л і розташовується під днищем кузова.

Установлене ГБО на Acura (Акура) MDX

Провівши повну діагностику Acura (Акура) MDX, майстер нашого автосервісу запропонував відповідний комплект обладнання, для вашої машини. Будучи офіційним дилером популярних брендів, ми запропонували встановити електроніку, редуктор і форсунки голландської ТМ «Prins». Цей бренд належить до класу «преміум» і відмінно зарекомендував себе на ринку.

Процес встановлення зайняв 1 день. Налаштування ГБО на Acura (Акура) MDX здійснювалася з особливою точністю на нагрузочном стенді. На всі виконані роботи ми видаємо офіційну гарантію, терміном на 36 місяців, з відсутністю лімітів на пробіг. Нам довірили свої авто понад 12000 власників і кожен задоволений отриманим результатом.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО