Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Навчання в італійській компанії Romano

Навчання в італійській компанії Romano

Romano ГБО

Сертификат ROMANO

У 2008 році, після знайомства в Києві з Паном Аугустіно Романо, нас особисто запросили відвідати їх компанію і виробництво в Італії. Компанія Romano S.r.l., безпосередньо є виробником компонентів для систем ГБО. На своєму виробництві в містечку Помельяно д'Арк, вони виробляють редуктори, мультиклапана, балони, газові форсунки для системи R.I.S. а також іншу арматуру.

Компанія Романо, успішно представляє своє обладнання в країнах західної Європи, і була дуже зацікавлена ​​у виході, також на ринок ГБО в Україні. Під час першої зустрічі, ми отримали від них пропозицію на ознайомлення з їхньою продукцією. І безпосередньо, мали честь бути запрошеними для відвідування технічного семінару організованого спеціально для нас, під час проведення якого, ми ознайомилися з системою розподіленого уприскування парової фази газу - Romano R.I.S.

Романо ГБО

Сама система, а також якість її комплектуючих, залишили дуже гарне враження про продукт в цілому. Електронний блок управління для R.I.S. справляє дуже відома компанія A.E.B. один зі світових лідерів у виробництві електроніки і компонентів для систем ГБО. Вся інша комплектація справу власного, і дуже якісного виробництва.

На жаль, продукція компанії Romano S.r.l. до сих пір так і не представлена ​​на українському ринку систем ГБО. Через свою досить високу ціну, орієнтованої на західноєвропейський ринок, обладнання компанії Романо, є не конкурентоспроможними в Україні.

Romano GBO

З повагою,
команда Motor-Gas.


Повернутися до списку

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО