Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Навчання в голландської компанії Prins

Навчання в голландської компанії Prins

Prins VSI ГБО

Prins Autogassystemen B.V. голландська компанія, виробник відомих у всьому світі систем Prins VSI.

Сертификат PRINS VSIОскільки нам пощастило одним з перших в Україні, зіткнутися з пропозицією роботи з даною системою, то ми за дуже короткий час з початку продажів VSI в Україні, змогли довести імпортеру і офіційному представнику Prins Autogassystemen B.V., наш високий професіоналізм і абсолютну надійність у взаєминах.

Наше взаєморозуміння з імпортером, дозволило нам, на представлення його інтересів протягом першого року присутності системи VSI в Україні. За цей час інтерес до цієї системи і попит на саме обладнання, серед представників спеціалізованого ринку послуг ГБО в країнах СНД, багаторазово збільшився. Готуючись до повноцінної роботи, імпортери системи VSI зробили підбір декількох технічних консультантів для обслуговування всього ринку, серед яких виявилася також наша компанія.

Нам довелося все глибше «вникати» в технічні аспекти даного обладнання. Тому ми були неодноразово запрошені до Голландії, на відвідування тематичних технічних семінарів в штаб квартиру Prins Autogassystemen BV, спершу, з українським представником цієї компанії, а незабаром після цього, вже і з російським представником на підвищення кваліфікації фахівця в системах Prins VSI - CNG, VSI - di, VSI - dieselblend, VSI - lpi.

Сертификат PRINS

Політика компанії Prins Autogassystemen, виробника всім відомої системи VSI, фундаментально відрізняється, від всім нам відомих, методів застосовуваних іншими виробниками систем ГБО.

Prins «штучно» обмежує доступ до роботи зі своїм продуктом, не уповноваженою фірмам і фахівцям. Без його довірчого згоди, імпортер або територіальний дилер, не може продавати діагностичного програмного забезпечення, і комплектів обладнання компаніям, які не пройшли спеціалізованого курсу навчання.

Prins VSI GBO

Наприклад, початковий етап роботи з системою VSI, для кожної компанії в Україні, ґрунтується на ознайомленні з системою під наглядом технічних представників імпортера. Він має можливість безпосередньо в той момент, спочатку оцінити ступінь професіоналізму компанії, рівень підходу до роботи і майбутньому клієнтові системи VSI. Після чого, видає свою оцінку на розгляд керівництву, яке маючи на увазі основні вимоги голландського виробника, а це між іншими:

  • високий стандарт професіоналізму сервісу і досвід в роботі з ГБО

  • застосування в роботі діагностичного обладнання

  • коректне і акуратне проведення монтажу

  • застосування якісних додаткових матеріалів в роботі з VSI

  • добре і дбайливе ставлення до майбутнього клієнта системи VSI

вирішує долю своїх майбутніх взаємин. В тракті, яких, надає своєму дилеру 24часову технічну підтримку.

ПРИНЦ VSI ГБО

Так як я згадував раніше ми з успіхом пройшли свій іспит. Довели свій професіоналізм, чесність і ділові відносини не тільки по відношенню до продукту голландського виробництва, а в загальному і до всього чим займаємося у своїй професійній діяльності. Ставши майже одночасно, довіреною особою українського і російського імпортера систем VSI, надаючи технічну допомогу їх регіональним представникам в країнах СНД.

Підтвердженням цьому служать видані нам, голландцями, дипломи фахівців в системах VSI, а також довіру і передача для використання та обслуговування ринку в країнах СНД, спеціалізованої діагностичної програми, яка дозволяє нам «перепрошивати» ЕБУ системи Prins VSI не тільки на виробництві в Голландії.

VSI PRINS

З повагою,
команда Motor-Gas.


Повернутися до списку

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО