Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Де ми навчались

Другий семінар від виробника ALEX по системам Optima 27.03.2017 Другий семінар від виробника ALEX по системам Optima

Вже традиційно, на початку року відбулася робоча поїздка на виробництво польської компанії ALEX. У березні, MOTOR GAS і ALEX спільно організували другий семінар-презентацію по системам ГБО OPTIMA.

Семинар-презентация новых систем Optima от производителя ALEX 15.03.2016 Семинар-презентация новых систем Optima от производителя ALEX

У лютому 2016 року колектив компанії «MOTOR GAS» зі своїми колегами і партнерами вирушили на дводенний технічний семінар в м. Білосток (Польща). Цей семінар був присвячений презентації нових блоків OPTIMA від відомого бренду ALEX.

Навчання в голландської компанії Prins - лютий 2013 рік Навчання в голландської компанії Prins - лютий 2013 рік

У лютому 2013 року ми відвідали фабрику Prins, для того щоб прослухати курс з навчання присвяченому встановленню систем Prins Direct Liqud MAX. Протягом двох днів ми вивчили всі тонкощі присвячені встановленню та пусконаладці сучасної газотопливної системи.

Навчання в голландської компанії Prins - травень 2012 рік Навчання в голландської компанії Prins - травень 2012 рік

У березні 2012 року компанія Motor-Gas отримала статус офіційного представника Prins в Україні. І вже в новому статусі наші співробітники в черговий раз відправилися на навчання організоване технічним відділом Prins. Навчання було присвячено новим системам Prins VSI-2 і Prins Direct Liquid MAX.

Prins VSI-2 - нова система побудована на основі Prins VSI, з новими функціями і можливостями.

Навчання в голландської компанії Vialle - грудень 2010 рік Навчання в голландської компанії Vialle - грудень 2010 рік
На початку грудня 2010 року ми пройшли навчання в Голландії на фабриці Vialle. Курс навчання був присвячений встановленню газобалонного обладнання на мотори з безпосереднім уприскуванням палива (FSI, TSI).

Для подальшого розгляду матеріалу дамо два визначення.

Стехіометрична суміш - як відомо паливо без окислювача не горить. У нашому випадку окислювачем є кисень, що знаходиться в повітрі.

Оптимальне співвідношення палива і окислювача називається стехиометрической сумішшю і для бензину становить 14,7 кг повітря на 1 кг палива ...

Навчання в італійській компанії Romano Навчання в італійській компанії Romano

У 2008 році, після знайомства в Києві з Паном Аугустіно Романо, нас особисто запросили відвідати їх компанію і виробництво в Італії. Компанія Romano S.r.l., безпосередньо є виробником компонентів для систем ГБО.

На своєму виробництві в містечку Помельяно д'Арк, вони виробляють редуктори, мультиклапана, балони, газові форсунки для системи R.I.S. а також іншу арматуру.

Компанія Романо, успішно представляє своє обладнання в країнах західної Європи, і була дуже зацікавлена ​​у виході, також на ринок ГБО в Україні. Під час першої зустрічі, ми отримали від них пропозицію на ознайомлення з їхньою продукцією ...

Навчання в голландської компанії Vialle Навчання в голландської компанії Vialle

Vialle Alternative Fuel Systems B.V. голландська компанія виробник відомих у всьому світі систем ГБО 5-го покоління Vialle LPI.

Наше безпосереднє співробітництво з польськими компаніями, завжди приносило нам хороші плоди. Бажання інвестувати в свої знання, і відкрите в цьому сприяння з боку наших польських колег, дозволило нам 3 роки тому з зацікавленістю пройти ознайомлювальне навчання у першого офіційного представника компанії Vialle в Польщі.

В даний момент система LPI офіційно представлена ​​в Україні. Український імпортер системи LPI, готуючись до роботи на внутрішньому ринку, подбав в першу чергу про технічну підтримку даного продукту. Довірчі відносини між нами, дозволили нам стати їх офіційним консультантом по цим системам ...


Навчання в італійській компанії BRC Навчання в італійській компанії BRC

M.T.M. S.r.l. італійська компанія світовий гігант виробник і власник торгового бренду BRC.

У 2008 році ми отримали унікальну можливість відвідати цю імениту компанію в Чераско.

Компанія, яка була заснована в 1977 році, сьогодні є безперечним світовим лідером у виробництві та встановленні  систем ГБО. Масштаб підприємства, його науковий і інженерний потенціал, залишили нам від побаченого найпозитивніші враження.

На спеціально організованому для нас прийомі, ми мали можливість спілкуватися з провідними інженерами та спеціалістами підприємства. Пізнали методи роботи компанії, відвідали виробничі цехи в яких, за допомогою високотехнологічних ліній, створюється якісна продукція BRC. А також відвідали феноменальний конвеєр підприємства, з якого щомісяця, сходить близько 27 тисяч нових, переобладнаних на газ, автомобілів, які далі прямують в європейські автосалони до своїх майбутніх покупцям ...

Навчання в голландської компанії Prins Навчання в голландської компанії Prins

Prins Autogassystemen B.V. голландська компанія, виробник відомих у всьому світі систем Prins VSI.

Оскільки нам пощастило одним з перших в Україні, зіткнутися з пропозицією роботи з даною системою, то ми за дуже короткий час з початку продажів VSI в Україні, змогли довести імпортеру і офіційному представнику Prins Autogassystemen B.V., наш високий професіоналізм і абсолютну надійність у взаєминах.

Наше взаєморозуміння з імпортером, дозволило нам, на представлення його інтересів протягом першого року присутності системи VSI в Україні. За цей час інтерес до цієї системи і попит на саме обладнання, серед представників спеціалізованого ринку послуг ГБО в країнах СНД, багаторазово збільшився. Готуючись до повноцінної роботи, імпортери системи VSI зробили підбір декількох технічних консультантів для обслуговування всього ринку, серед яких виявилася також наша компанія ..

Навчання в E-Gas - італійського виробника інноваційних систем ГБО Навчання в E-Gas - італійського виробника інноваційних систем ГБО

В 2008, під час нашого перебування з робочим візитом в Італії, ми отримали запрошення на виробництво компанії E-Gas s.r.l.

Дана компанія володіє високотехнологічним виробництвом і відома своєю системою впорскування парової фази газу E-Gas SLY. Більш того, E-Gas s.r.l. першою запропонувала ринку газобалонного обладнання систему, яка може обробляти і зчитувати з штатного блоку інформацію OBD по паливним корекціям.

Навчальний курс з діагностики автомобілів в російській компанії ІНЖКАР Навчальний курс з діагностики автомобілів в російській компанії ІНЖКАР

Сучасний швидко розвиваючийся ринок диктує свої жорсткі умови. Неможливо надавати послуги високого рівня, якщо постійно не навчатися і не дізнаватися про останні технологічні новинки. Так як наша компанія розширюється, вдосконалюється і збільшує спектр послуг, що надаються, ми просто зобов'язані розвивати і підвищувати власний рівень інтелекту.

У 2007 році ми прийшли до висновку, що нам обов'язково потрібен джерело високих знань, досвіду і висококласні викладачі, які могли б такий досвід передати. Наш вибір припав на Інжкар Диагностик Сервіс - провідну московську компанію ...

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО