BestSTO

Навчання в італійській компанії Romano

Romano ГБО

Сертификат ROMANO

У 2008 році, після знайомства в Києві з Паном Аугустіно Романо, нас особисто запросили відвідати їх компанію і виробництво в Італії. Компанія Romano S.r.l., безпосередньо є виробником компонентів для систем ГБО. На своєму виробництві в містечку Помельяно д'Арк, вони виробляють редуктори, мультиклапана, балони, газові форсунки для системи R.I.S. а також іншу арматуру.

Компанія Романо, успішно представляє своє обладнання в країнах західної Європи, і була дуже зацікавлена ​​у виході, також на ринок ГБО в Україні. Під час першої зустрічі, ми отримали від них пропозицію на ознайомлення з їхньою продукцією. І безпосередньо, мали честь бути запрошеними для відвідування технічного семінару організованого спеціально для нас, під час проведення якого, ми ознайомилися з системою розподіленого уприскування парової фази газу - Romano R.I.S.

Романо ГБО

Сама система, а також якість її комплектуючих, залишили дуже гарне враження про продукт в цілому. Електронний блок управління для R.I.S. справляє дуже відома компанія A.E.B. один зі світових лідерів у виробництві електроніки і компонентів для систем ГБО. Вся інша комплектація справу власного, і дуже якісного виробництва.

На жаль, продукція компанії Romano S.r.l. до сих пір так і не представлена ​​на українському ринку систем ГБО. Через свою досить високу ціну, орієнтованої на західноєвропейський ринок, обладнання компанії Романо, є не конкурентоспроможними в Україні.

Romano GBO

З повагою,
команда Motor-Gas.

Поделиться:

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для встановлення ГБО на Ваш автомобіль. Обладнання та досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на найвищому рівні.
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
Завантаження...