Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Тест газових редукторів

25 Квітня, 2018 г.

Не всі газові редуктори, які ставлять на 8-циліндрові мотори, здатні забезпечити їх роботу при пікових навантаженнях. Щоб автовласники і установники ГБО не робили помилок при виборі редукторів для таких машин, компанія Мотор Газ вперше в Україні провела порівняльний тест цих вузлів. У тесті взяли участь 16 газових редукторів.

Якось раз я зустрів на виставці ГБО в Варшаві (Польща) одного установника газобалонного обладнання з Ізраїлю, який розповів цікаву історію про Форд Мустанг з ГБО. Її суть в тому, що цей монстр з 6-літровим 309-сильним мотором з робочим об'ємом в 3,7 л, при спробі динамічної їзди починав «тупити». Проблема виявилася банальною: на цей автомобіль встановили газовий редуктор, який виявився нездатним в короткі проміжки часу подавати велику кількість випаруваного газу, тому при інтенсивному розгоні наступало паливне голодування.

Прочитати повну версію статті, можна на сайті Автоцентр, натиснувши на посилання: https://www.autocentre.ua/ua/news/gbo-test-gazovyh-reduktorov-454064.html

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО