Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Як ми ставимо ГБО?

Дуже часто можна зіткнутися з негативними відгуками про ГБО. Як правило, люди незадоволені великою витратою газу, значним зниженням потужності двигуна, відмовами системи. На жаль, ці думки народжуються не на порожньому місці, за кожною негативною оцінкою коштує історія безграмотного або неякісного монтажу газобалонної установки. Разом зі зростанням автомобільного ринку і зростанням цін на паливо, стрімко зріс попит на ГБО, однак він не був забезпечений кваліфікованими фахівцями, сама ідея використання скрапленого газу в якості автомобільного палива була поставлена ​​під сумнів.

Що ж потрібно для того, щоб переобладнання автомобіля для їзди на газі приносило економію? Для цього треба щоб встановлюється обладнання було грамотно підібрано і якісно змонтовано. Завдяки нашим знанням і досвіду ми можемо спроектувати грамотну, надійну і безпечну газобалонну установку, яка, будучи якісно змонтованої, буде радувати безпроблемною експлуатацією.

Давайте докладніше розглянемо особливості монтажу ГБО. Установка його компонентів вимагає помітного втручання в конструкцію автомобіля, тому ретельність виконання кожної операції має величезне значення. Ми докладаємо усіх часу, сил і матеріалів:

Саме через всього цього ми ніколи не обіцяємо, що здамо машину за 3-4 години, як це роблять наші недобросовісні колеги. Якщо хтось із установників скаже Вам, що готовий змонтувати ГБО за півдня - біжіть від нього подалі, безпеку і надійність установки набагато важливіше кількох додаткових годин очікування.

Блок управління ГБО Фосунки ГБО Редуктор ГБО
Блок управління ГБО 2 Кріплення ГБО Форсунки Keihin
Форсунки Keihin Форсунки Barracuda Форсунки Barracuda

З повагою, Матвеєв Роман.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО